2. kolejka MLPNH w Knurowie

• autor: Blazej012, 2016-10-19 07:44

Relacja, protokół meczowy z 2. kolejki MLPNH (2016.10.17)

oraz aktualna tabela i klasyfikacja strzelców

W drugiej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie mistrzowska drużyna IPA Knurów padła ofiarą znakomitej dyspozycji drużyny Tritechu, a zwłaszcza Dawida Wierciocha. Zawodnik ten strzelił obrońcom tytułu pięć goli i dyskutować można jedynie, który z nich był bardziej efektowny. Mecz rozpoczął się dobrze dla IPA, kiedy po golach Jarosława Stępnia mistrzowie prowadzili 3:1. Prowadzenie to uśpiło faworytów, którzy jeszcze  przed przerwą stracili dwa gole, a w drugie połowie byli tylko tłem dla drużyny Wojciecha Górki.

Niespodzianką zakończyło się też spotkanie Teamu Stalmet z TKKF Mistral Intermarche. Do przerwy nic jeszcze nie zapowiadało katastrofy „Stalowych”, kiedy jednak ze stanu 2:2 zrobiło się 2:7, stało się jasne, że nowy sezon drużyna Flisów rozpocznie od porażki. Kluczem do wygranej TKKF-u była bardzo dobra skuteczność strzelecka i świetna postawa w bramce Pawła Ignasiaka. Popularny „Dynia” okrasił swój występ golem do pustej bramki rywala na 4 sekundy przed końcowa syreną.

Podobnie jak przed tygodniem najbardziej wyrównany mecz był udziałem beniaminka Paderek Team. W spotkaniu z Bud-Expert Teamem najmłodsza drużyna ligi prowadziła już 3:1, ale skuteczny pościg pozwolił zespołowi Piotra Rolnika na wywalczenie remisu. Choć uczniowie Zespołu Szkół im. I. Paderewskiego kończyli mecz z uczuciem niedosytu, to na osłodę pozostaje im pozycja lidera.

Już za tydzień kolejne spotkania w ramach 3. kolejki MLPNH:

3 2016-10-24 Bud-Expert Team   IPA Knurów 19:00
2016-10-24 Tritech   Team Stalmet 19:45
2016-10-24 Vibovit   TKKF Mistral Intermarche 20:30
2016-10-24 Paderek Team   pauza ---

Wyniki 2. kolejki z dnia 17.10.2016

Team Stalmet - TKKF Mistral Intermarche 5:9 (2:3)

D. Kraska 2, M. Mularczyk 2, D. Flis – J. Nowak 3, M. Bogumiło 2, D. Długaj, M. Bociański, P. Ignasiak, samobójcza

żółte kartki: D. Flis (Team Stalmet) – P. Ignasiak (TKKF Mistral Intermarche).

Team Stalmet: A. Dziuba, D. Flis, D. Kraska, M. Mularczyk, M. Stopa, P. Górski, P. Jakubczyk

TKKF Mistral Intermarche: P. Ignasiak, J. Nowak, M. Bogumiło, M. Bociański, D. Długaj, J. Skowronek

IPA Knurów – Tritech 4:9 (3:3)

J. Stępień 3, K. Ferenstein – D. Wiercioch 5, M. Szczurek 2, K. Idziaszek, B. Lewandowski

żółta kartka: B. Lewandowski (Tritech).

IPA Knurów:  T. Metz, S. Jezierski, D. Dybcio, J. Stępień, D. Tałajkowski, W. Rozumek, M. Rozumek, K. Ferenstein

Tritech: K. Górka, D. Wiercioch, K. Napierała, M. Szczurek, K. Idziaszek, B. Lewandowski

Paderek Team  – Bud-Expert Team 3:3 (1:1)

S. Szulc, F. Szydło, B. Legęcki – P. Rolnik, M. Gmyz, K. Boroń

żółte kartki: B. Czopek, M. Nowosielski, B. Legęcki (Paderek Team) – M. Gmyz (Bud-Expert Team).

Paderek Team: S. Pawlik, S. Szulc, B. Czopek, J. Bajer, B. Legęcki, P. Burliga, F. Szydło, T. Malczyk, A. Mirowski, M. Nowosielski. G. Naporowski

Bud-Expert Team: K. Szymanik, P. Rolnik, A. Czerkies, K. Boroń, M. Sobota, Marek Gola, M. Gmyz, K. Paczkowski